Наші контакти

Поради
щодо вибору кухні

Мінімалізм

Матеріал фасаду: Скло

В Aliant используется один из самых чистых материалов –  стекло . Это кухня, в которой …

Ціну уточнюйте
Замовити
Матеріал фасаду: Глянсовий лак Матовий лак

Лаконичный дизайн, матовая поверхность, 18 вариантов цвета — вот что такое коллекция кухонных фасадов Carisma …

Ціну уточнюйте
Замовити

Кухонные фасады Feel привлекательны благодаря лаконичному дизайну, удобной в уходе гладкой текстуре, многообразию цветовой гаммы, …

Ціну уточнюйте
Замовити

Останнім часом кухня в стилі мінімалізм набирає все більшої популярності. Не дивлячись на це, багато хто досі вважає такий стиль занадто нудним і непоказним. Але ми поспішаємо вас запевнити, що така думка є абсолютно невірною. Якщо приділити дизайну досить багато часу і правильно розпланувати, то кухня мінімалізм буде неймовірно стильною і багатофункціональною.

Крім того, не можна не відзначити, що мінімалізм - це чи не єдиний, а тому ідеальний варіант для невеликих за площею кухонь, які найчастіше зустрічаються в сучасних квартирах.

Про те, як оформити дизайн кухні мінімалізм – читайте далі.

Основні засади мінімалізму

  • Простота
  • Функціональність
  • Строгість у кольорових рішеннях
  • Свобода простору

Дизайн кухні мінімалізм - правила оформлення

Кухня в стилі мінімалізм здається дуже простою в оформленні і багато хто думає, що продумати її дизайн нескладно. Частково це правда. Однак і тут є свої закони та правила, яких слід дотримуватись.

Правило 1. Кухня мінімалізм - це мінімум предметів меблів та декору

Бажано, щоб кухонний гарнітур був убудованим і максимально не виділявся. Його не можна перевантажувати, дійте за принципом "тільки найнеобхідніше". Декоративні елементи можуть бути присутніми, але в невеликій кількості. Це можуть бути яскраві фіранки, рушники для рук або ваза для фруктів.

Правило 2. Геометричність та лаконізм форм меблів та декору

Кухня в стилі мінімалізм – це завжди чіткі лінії. Такий підхід виражається у всьому без винятку, будь то кухонний гарнітур або візерунок на шпалерах.

Правило 3. Максимум 3 основних кольори в інтер'єрі

Кухня мінімалізм завжди стримана у кольорах. Як базові бажано вибирати нейтральні відтінки, а акценти можна виконати будь-яким яскравим кольором.

Правило 4. Тільки вбудована побутова техніка

Кухонний гарнітур із вбудованими меблями – це ідеальне рішення для кухні мінімалізм. Адже така кухня не в жодному разі не повинна бути перевантаженою.

Правило 5. Хороше природне та штучне освітлення

Хороше освітлення допомагає зробити кухню не просто стильною, а й візуально розширити її межі. Яким має бути правильне світло на кухні - читайте тут.

Бажаєте замовити кухню в стилі мінімалізм? У салоні Інтеріо ви зможете придбати ексклюзивний кухонний гарнітур, який виготовлять спеціально для вас за вашими індивідуальними вимірюваннями. Ми пропонуємо безліч варіантів кухонь від найкращих європейських фабрик.

Вибрати та замовити кухню ви можете в нашому каталозі.

Не бажаєте розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді
Не хочеться розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді 050 403 33 55

Блог компанії

Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017

Archivnummer: NK22335 Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017 прошла под девизом «Настоящая жизнь. Настоящие инновации. Настоящие кухни». Фабрика представила новую коллекцию, в которой ...

Кухня Portland производства немецкой фабрики Nolte

Кто бы там что ни говорил, но кухня – одно из самых важных мест в доме. Именно здесь за завтраком собирается вся семья, тут варят ароматный кофе и создают кулинарные шедевры, сюда ...

Современные механизмы кухонных гарнитуров

Хотите купить кухню и не знаете какую выбрать? В этом вопросе очень важно правильно расставить приоритеты. Например, многие специалисты советуют прислушиваться к такому правилу ...