Наші контакти

Доставка

Вартість доставки

Доставка будь-якого товару абсолютно безкоштовна.

Терміни доставки

Оскільки Ваше замовлення виготовлятиметься індивідуально та спеціально для Вас, терміни доставки становлять від 40 до 60 днів.

Способи доставки

Ви можете забрати товар самостійно з нашого магазину в будь-який зручний для Вас час. Ми знаходимося за адресою: м. Харків, вул. Мироносицька, 87.

Крім того, ми можемо доставити товар до Вас додому. Занесення в квартиру незалежно від обсягу замовлення буде безкоштовним.

По Україні доставка здійснюється будь-якою компанією-перевізником. Ми працюємо з такими службами, як:

  • «Нова Пошта»
  • «Нічний Експрес»
  • «Автолюкс»
  • «ІнТайм»
  • «Гюнсел»

Як замовити доставку?

Щоб замовити доставку, Ви можете зателефонувати нам за телефоном (050) 400-53-53. Або ж написати на пошту info@interio-shop.com Ваш запит про доставку в довільній формі і ми з Вами зв’яжемося в найкоротший термін.

Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете задати їх по телефону або електронною поштою. Наші менеджери будуть раді Вам допомогти.

При замовленні кухні в салоні Interio

3 роки сервісного обслуговування
БЕЗКОШТОВНО
Виклик замірника

Акція!!!

Купи кухню в Interio - отримай витяжку у подарунок

Блог компанії

Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017

Archivnummer: NK22335 Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017 прошла под девизом «Настоящая жизнь. Настоящие инновации. Настоящие кухни». Фабрика представила новую коллекцию, в которой ...

Кухня Portland производства немецкой фабрики Nolte

Кто бы там что ни говорил, но кухня – одно из самых важных мест в доме. Именно здесь за завтраком собирается вся семья, тут варят ароматный кофе и создают кулинарные шедевры, сюда ...

Современные механизмы кухонных гарнитуров

Хотите купить кухню и не знаете какую выбрать? В этом вопросе очень важно правильно расставить приоритеты. Например, многие специалисты советуют прислушиваться к такому правилу ...