Наші контакти

Розпродажі

При замовленні кухні в салоні Interio

3 роки сервісного обслуговування
БЕЗКОШТОВНО
Виклик замірника

Акція!!!

Купи кухню в Interio - отримай витяжку у подарунок

Розпродаж кухонь – словосполучення, яке звучить незвично. Ми звикли до знижок на одяг, продукти харчування та побутову техніку, але щоб розпродувалися цілі приміщення — це щось новеньке!

Компанія Interio пропонує клієнтам унікальні кухні від найкращих німецьких та італійських фабрик. Вирішивши співпрацювати з нами, приготуйтеся чути про розпродаж не раз. Адже ми хочемо познайомити з європейською якістю якомога більше покупців, і вартість моделей не повинна стати на заваді.

5 аргументів за Interio

  1. Бездоганна якість як самих кухонь, так і роботи наших фахівців.
  2. Оперативність. Звичайно, розробка проекту кухні – заняття, яке не терпить поспішності. Однак ми робимо все, щоб наш клієнт зміг насолодитися зарубіжною якістю якнайшвидше. Гарантією цього виступає договір, у якому прописані всі терміни.
  3. Облік усіх побажань клієнта, можливість дати консультацію з будь-якого питання, що його цікавить.
  4. Широкий асортимент кухонь.
  5. І звісно — згадані знижки та розпродажі.

Залишайтеся завжди з нами!

Якщо придбання кухні поки що планується і ви переглядаєте різні варіанти, радимо не переривати знайомство з Interio, щоб не пропустити вигідну пропозицію. А для цього радимо зробити наступне:

  • періодично переглядайте опис рубрики розпродажу. На даній сторінці представлені всі колекції, які на даний момент розпродаються. Якщо вам потрібно більше інформації про них, зв’яжіться з нами.
  • Слідкуйте за акціями та знижками — даними, які постійно оновлюються;
  • відвідуйте наш блог, у ньому ви знайдете корисну інформацію про нашу компанію та поради, які стосуються правильного оформлення кухні.

Interio – найкращий варіант для тих, хто прагне гідного обслуговування. Ми запропонуємо вам оперативну роботу, європейську якість та доступну вартість — три в одному.

Не бажаєте розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді
Не хочеться розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді 050 403 33 55

Блог компанії

Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017

Archivnummer: NK22335 Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017 прошла под девизом «Настоящая жизнь. Настоящие инновации. Настоящие кухни». Фабрика представила новую коллекцию, в которой ...

Кухня Portland производства немецкой фабрики Nolte

Кто бы там что ни говорил, но кухня – одно из самых важных мест в доме. Именно здесь за завтраком собирается вся семья, тут варят ароматный кофе и создают кулинарные шедевры, сюда ...

Современные механизмы кухонных гарнитуров

Хотите купить кухню и не знаете какую выбрать? В этом вопросе очень важно правильно расставить приоритеты. Например, многие специалисты советуют прислушиваться к такому правилу ...