Наші контакти

Поради
щодо вибору кухні

Hi Tech

Матеріал фасаду: Скло

В Aliant используется один из самых чистых материалов –  стекло . Это кухня, в которой …

Ціну уточнюйте
Замовити
Матеріал фасаду: Дерево

Модель One от итальянской фабрики Ernestomeda – это великолепное функциональное наполнение в сочетании с изумительным …

Від 520 євро за п/м
Замовити

Сьогодні до такого явища архітектури, як Hi Tech, вже звикли. Хоча в момент зародження, коли був побудований Центр Помпіду, він справив ефект бомби, що вибухнула, завдяки своїй незвичайності і навіть екстравагантності.

Коли описують кухні в стилі Hi Tech, згадують, що назва напряму походить від перекладу англійською висловлювання «високі технології». Тим самим говорять про головну рису цього стилю — тотальне схиляння перед новаціями. Сучасна техніка, меблі з ускладненою конструкцією, інноваційні матеріали є обов'язковим елементом будь-якої кухні, яка претендує на звання високотехнологічної. Однак це далеко не єдина особливість цього стилю.

Характерні риси Hi Tech

  • При оформленні домінують нейтральні кольори – чорний, білий, сріблястий.
  • Кухні Hi Tech часто мають кілька точок освітлення.
  • Високотехнологічні кухні, нехай навіть невеликих розмірів, мають бути просторими, напівпорожніми приміщеннями.
  • Наявна практично повна відсутність будь-яких аксесуарів, звичних штор та шпалер.
  • Зонування відбувається за рахунок використання барних стійок.

Поради щодо створення кухні високих технологій

Якщо вас цікавить Хай Тек в інтер'єрі, прочитайте поради від досвідчених дизайнерів:

  • Для оформлення стелі використовуйте глянцеві натяжні стелі, бажано в кілька рівнів, які відрізнятимуться оформленням і матеріалом. Також може застосовуватися стельова плитка, але вже значно рідше.
  • Для обробки стін застосовуються фарбування або рідкі шпалери, які роблять шви невидимими. При цьому прикраси на зразок ліпнини не допускаються - такі вимоги для кухні Hi Tech. Фото їх, однак, підтверджують, що такий аскетичний підхід по-своєму привабливий.
  • Для підлоги підходить кілька варіантів покриття, серед них знаходиться керамічна плитка, ламінат та керамограніт. Головна вимога до покриття — щоб воно не входило в дисонанс із оформленням стелі та стін. Якщо використовується плитка, радимо використовувати систему теплої підлоги.
  • Меблі повторюють дизайн всієї кімнати — суворі лінії, мінімалізм та відсутність надмірностей. Фасади, виготовлені з МДФ, підкреслюють цю холодність.

Якщо високотехнологічний інтер'єр припав вам до смаку, компанія Interio допоможе встановити найкращі кухні в стилі Hi Tech від італійських та німецьких виробників. Звертайтеся вже зараз!

Не бажаєте розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді
Не хочеться розбиратися? Просто дзвоніть! Ми будемо раді 050 403 33 55

Блог компанії

Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017

Archivnummer: NK22335 Домашняя выставка Nolte Küchen Hausmesse 2017 прошла под девизом «Настоящая жизнь. Настоящие инновации. Настоящие кухни». Фабрика представила новую коллекцию, в которой ...

Кухня Portland производства немецкой фабрики Nolte

Кто бы там что ни говорил, но кухня – одно из самых важных мест в доме. Именно здесь за завтраком собирается вся семья, тут варят ароматный кофе и создают кулинарные шедевры, сюда ...

Современные механизмы кухонных гарнитуров

Хотите купить кухню и не знаете какую выбрать? В этом вопросе очень важно правильно расставить приоритеты. Например, многие специалисты советуют прислушиваться к такому правилу ...